Cam Silme

cam silme pencere temizleme araçlarını, yerden 10 metreye kadar dış pencereleri ve pencere çerçevelerini siler. kullanılan kimyasal bina cephesi için çevre dostu olup, tozun toprağın pencerelere yeniden bağlanmasını engelleyen bir yüzey bırakmaktadır. Fiyatlandırma genellikle zorluk derecesi ve ekipman gereksinimleri gibi birinci katın üzerindeki dış pencerelerin temizlenmesi için artar.

Dış cephe Cam silme

Temiz dış pencereler, ofisinizin veya tesisinizin bordürünü iyileştirir, ziyaretçiler, müşteriler, çalışanlar ve yoldan geçenler üzerinde olumlu bir etki yaratır. 

Düzenli iç mekan penceresi ve cam silme

Birçok müşteri, sürekli olarak lekeleri, çizgileri ve tozu temizlemek için coşarlar cam silme hizmetinin bir parçası olarak düzenli iç mekan penceresi ve cam temizliği talep etmektedir. coşarlar temizlik cam temizleme kullanan diğer müşteriler, iç camlarının aynı anda temizlenmesini isterler çünkü her pencerenin temiz görünmesi gereken 2 tarafı vardır! İster güncel bir müşteri olun, ister kapalı cam temizlemesine ihtiyacınız olsun, üç ayda bir gibi periyodik olarak veya pencerelerinizin pırıl pırıl temiz görünmesini gerektiren bir iç mekanda özel bir servis olarak iç cam ve cam temizliği almak için Mersin temizlik firması olan coşarlar temizliğe başvurun.

Cam silme ne zaman yapılmalı ?

Kapalı ve açık pencere temizliği yılda en az altı kez yapılmalıdır, ya da daha çok pencerelerin toza, yol kirliliğine, hava koşullarına ya da fazla toprağa maruz kaldığı iklim ve ortamlarda yapılmalıdır. Pencere temizliği, temizlenecek olan pencere panelleri (kare görüntüleri) sayısına göre rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır.